BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Akdeniz ve Bodrum mimarisinin hâkim olduğu konut ve ticari alanları, tekne parkı, 5 yıldızlı otel ve eşsiz sahili ile kendinizi cennette hissedeceğiniz liman kenti Anthaven…

Yalnızca yaz aylarında değil 12 ay boyunca yaşamın devam ettiği Anthaven; kanal boyunca uzanan 162 adet 1+1’den 4+1’e kadar değişen seçenekleriyle Sahil Evleri, deniz manzarasına hâkim Yamaç Evleri, özel mini iskeleleri ve tekneler için tasarlanan iç limanı ile keyif dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Ziyaretçilerini kalite ve konfordan ödün vermeden ağırlayan 5 yıldızlı Radisson Collection imzalı otelin yanı sıra meydanındaki kafe, butik, SPA, market ve restoranlarıyla her an yaşayan, ayrıcalıklı bir hayat sunuyor. Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliğini taşıyan Radisson Collection Hotel Bodrum; 80 odası, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı, bulunduğu yere özgü ve benzersiz mimari karakteriyle Anthaven kompleksi içinde hizmet veriyor.

Anthaven Çarşı’da yer alan iç liman ve sahil manzarasına hâkim mekanlar, birbirinden keyifli deneyimler sunuyor. Meydanın girişinde CarrefourSa Gurme, Bitez Dondurma ve Kahve Dünyası misafirlerini karşılarken, sahile doğru ilerlendiğinde Antre Şarap Evi, Karabatak Aspat, Lermi Boutigue, Vi Coffee, Daphne Aroma Terapi, Bodrum Mum, Astronut, Hadi Balık ve Yüksek Kardeşler Midye, bu keyifli çarşıda yaşanan her anın unutulmaz deneyimlerle dolmasını sağlıyor.

Mavinin en güzel tonlarında, yaklaşık 400 metrelik bir sahile komşu olan Anthaven, Aspat Koyu’nun mikro iklim özelliği ile karadan esen rüzgârı sayesinde windsurf için Bodrum’un en çok tercih edilen bölgesi olarak ön plana çıkıyor. Rüzgâr sörfü ve uçurtma sörfü konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Bu Bi Sörf Okulu sayesinde, bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyen herkes eğitimlere katılabiliyor.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Merkez Satış Ofisi:
Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi No: 11 34768
Ümraniye – İstanbul

Tel: 0216 630 68 68

Tel: 0216 630 68 68

Bodrum Satış ve Kiralama Ofisi:
Akyarlar Mahallesi Atatürk Caddesi (Tuzla-Aspat Mevkii)
No:348 Bodrum - Muğla

Tel: 0252 393 85 20 - 21

Tel: 0 252 502 32 40 - 50

info@anthaven.com.tr

© Copyright 2022 ANT Yapı