BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Akdeniz ve Bodrum mimarisinin hakim olduğu birbirinden farklı konut anlayışı ile kendinizi cennette hissedeceğiniz liman kenti Anthaven’ı hayata geçiriyoruz.

Yalnızca yaz aylarında değil 12 ay boyunca yaşamın devam edeceği Anthaven; kanal boyunca uzanan Sahil Evleri, yamaçta deniz manzarasına hâkim Yamaç Evleri, özel mini iskeleleri ve tekneler için iç limanı; ziyaretçilerini konfordan ödün vermeksizin ağırlayacak olan oteli; kasaba meydanındaki kafe, butik, spa, market ve restoranlarıyla özel bir yaşam alanına dönüşüyor.

Anthaven’ın içerisinde yer alan ve Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliğini taşıyan Radisson Collection Hotel Bodrum, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ve bulunduğu yere özgü benzersiz karakteriyle hayata geçiriliyor. 80 odalı ikonik lüks Radisson Collection Hotel Bodrum oteli, kısa biz zaman sonra ilk konuklarına ev sahipliği yapmaya başlayacak.

Yaklaşık 400 metre sahil şeridine sahip olan Aspat Koyu’nun mikro iklim özelliği ile karadan esen rüzgarı sayesinde windsurf için de Bodrum’un en tercih edilen bölgesi olma özelliğine sahip. Berrak denizi, Aspat Koyu’nun windsurf ile birlikte, su altı ve su üstü sporları meraklıları için de cazibe bölgesi olmasını sağlıyor.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Merkez Satış Ofisi:
Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi No: 11 34768
Ümraniye – İstanbul

Tel: 0216 630 68 68

Tel: 0216 630 68 68

Bodrum Satış ve Kiralama Ofisi:
Akyarlar Mahallesi Atatürk Caddesi (Tuzla-Aspat Mevkii)
No:348 Bodrum - Muğla

Tel: 0252 393 85 20 - 21

Tel: 0252 393 85 20 - 21

info@anthaven.com.tr

© Copyright 2018 ANT Yapı